Neděle, 7 březen 2021 
22:39:01

Obsazenost online

Náš tým

TOPlist 

Svodka událostí

Svodka událostí

Dne 10.2.2021 krátce po 19 hodině došlo v jedné z ubytoven v Lysé nad Labem k těžkému zranění 29 letého muže z Velenky.

V souvislosti s rekonstrukcí ulice Československé armády došlo k stanovení přechodné úpravy dopravního značení v ulici Průběžná.

Dne 7. 2. 2021 v časných ranních hodinách bylo přijato telefonické oznámení, že se neznámý muž pohybuje na pozemku oznamovatele.

Dne 1. 2. 2021 krátce po 20.30 hodině zasahovali záchranáři v jednom z domů v ulici ČSA. Důvodem bylo střelné poranění legálně drženou zbraní v oblasti hrudníku.

Dne 30. 1. 2021 krátce před 3 hodinou ranní kontrolovali strážníci 22 letého řidiče ze Semic. Strážníci si ověřovali důvody, proč se osoba v době zákazu vycházení pohybuje na ulici.

Dne 23. 1. 2021 v dopoledních hodinách uvízl v síti kontrolovaných vozidel na sídlišti 33 letý řidič z Havířova. Řidič byl při jednání se strážníky velmi nervózní a snažil se odvést jejich pozornost na jeho přítelkyni, která seděla na místě spolujezdce.

Dne 15. 12. 2020, krátce po 22 hodině v ulici Resslova neunikl pozornosti strážníků 33 letý řidič z Milovic, který je strážníkům dobře známý tím, že nevlastní řidičský průkaz. Řidič ovšem na signály k zastavení nereagoval a hlídce se snažil ujet.

PolicejnĂ­ pouta

     Dne 11.11.2020 v 10.15 hodin bylo hlídkou Městské policie zastaveno v ulici Komenského nákladní vozidlo zn. Peugeot, které jak se následnou kontrolou zjistilo řídil jedenařtyřicetiletý muž z Litomyšle. Na výzvu hlídky k předložení řidičského průkazu řidič odpověděl, že tento předložit nemůže, jelikož ho ztratil. Dotazem do evidence řidičských průkazů bylo zjištěno, že muž mluví pravdu jez z poloviny. Pravda byla, že řidičský průkaz nemůže předložit, ale ne z důvodu jeho ztráty. Řidičský průkaz mu byl zadržen a v současné době má uložen zákaz řízení motorových vozidel. Vzhledem k tomu, že se ve věci jednalo podezření ze spáchání trestného činu „ Maření výkonu úředního rozhodnutí „ byla věc předána OO PČR Milovice.

policejni pouta

     Dne 10.11.2020 ve 20.35 hodin bylo hlídkou Městské policie zastaveno v ulici Sojovická osobní vozidlo zn. Chrysler, které jak bylo následnou kontrolou zjištěno řídil čtyřiatřicetiletý muž z Mladé Boleslavi. Na výzvu hlídky k předložení řidičského oprávnění řidič uvedl, že si řidičský průkaz zapomněl doma. Následným dotazem do evidence řidičů však bylo zjištěno, že řidič má uložen zákaz řízení motorových vozidel a to až do února 2021. Jelikož se ve věci jednalo o podezření z trestného činu „ Maření výkonu úředního rozhodnutí „ byla o věci vyrozuměna hlídka OO PČR Milovice, která se dostavila na místo a věc si převzala k dalším opatřením.

 Drager

    Dne 1.11.2020 v 21.25 hodin bylo hlídkou Městské policie zastaveno na nám. B. Hrozného osobní vozidlo zn. Honda, které řídil třiačtyřicetiletý muž z Mnichova Hradiště. Již po otevření dveří řidičem byl z vozidla cítit závan alkoholu. Následnou provedenou orientační dechovou zkouškou u řidiče, byla zjištěna přítomnost alkoholu v dechu a to ve výši 2,42 promile. Vzhledem k tomu, že se jednalo o podezření ze spáchání trestného činu „ Ohrožení pod vlivem návykové látky „ byl řidič vyzván, aby setrval na místě a o věci vyrozuměna hlídka OO PČR Milovice, která se dostavila na místo a věc si převzala k provedení dalších opatření.

Strana 1 z 71