Úterý, 16 srpen 2022 
03:52:53

Obsazenost online

TOPlist 

Svodka událostí

Svodka událostí

Neuzamčené jízdní kolo se málem vymstilo 80 letému muži z Lysé nad Labem, který si kolo o stojan pouze opřel a šel si nakoupit do obchodu.

Zákaz řízení i alkohol za volantem některým řidičům nepřekáží ve vyjížďkách motorovým vozidlem.

Dne 22.7.2022 krátce po 15 hodině prověřovali strážníci telefonické oznámení o řidiči nákladního automobilu, který poškodil dopravní značení a přilehlé chodníky v Dobrovského sadech.

Hustý dým zahalil náměstí Bedřicha Hrozného při požáru osobního motorového vozidla, které bylo zaparkováno ve spodní části.

Na městskou policii bylo přijato telefonické oznámení od nešťastného majitele osobního motorového vozidla Škoda Fabia, že mu neznámý pachatel před chvílí odjel  s autem, které měl zaparkované na zahradě u domu.

Dne 19.6.2022 krátce po 8 hodině ranní kontrolovali strážníci v ulici Sojovická řidiče osobního motorového vozidla, který byl důvodně podezřelý, že řídí pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek.

Začátkem měsíce května mohli strážníci šťastnému majiteli odcizeného invalidního elektrického vozíku osobně sdělit, že ho nalezli v nepoškozeném stavu.

Strážníci ten večer pracovali s informací, že tento invalidní vozík se má nacházet na konkrétním místě v našem městě. Strážníci tam invalidní vozík opravdu nalezli a v nepoškozoném stavu. Bližším šetřením na místě se navíc strážníkům podařily získat důležité informace ke konkrétnímu pachateli této krádeže.

Následně byla věc předána přivolaným policistům.

Invalidní vozík, jehož hodnota byla 35 000 Kč, byl odcizen z chodby bytového domu v ulici Jedličkova koncem měsíce dubna letošního roku.

Krádež oblečení z balkónu ve zvýšeném přízemí se nevyplatila 24 leté recidivistce z nedalekých Milovic.

Dne 17.5.2022 v odpoledních hodinách prověřovali strážníci telefonické oznámení o dítěti ve věku cca 4 roky, které se pohybuje na místním nádraží bez doprovodu rodičů.

Dne 24. 5. 2022 v nočních hodinách monitoroval strážník obsluhující MKDS tři mladíky, kteří se potulovali kolem nádraží.

Strana 1 z 75